Wyszukaj

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Reklama

sobota, 19 stycznia 2013

Po ciąży — powrót do formy z trenerem


Autorem artykułu jest Li Li

Moda na zgrabną i przede wszystkim szczupłą sylwetkę rozpoczęła się już w latach 80. ubiegłego stulecia. Fascynacja młodzieńczym wyglądem zaś przyczyniła się do błyskawicznego rozwoju medycyny estetycznej.
Dziś wystarczy tylko posiadać odpowiednią sumę pieniędzy, żeby odjąć sobie lat i dodać uroku. 

Upiększające zabiegi mogą jednak okazać się prawdziwą pułapką. Wystarczy spojrzeć na niektóre gwiazdy kina czy muzyki, które za wszelką cenę starają się zatrzymać swoją zjawiskową urodę, a botoks stopniowo zamienia ich twarze w maski. Dbanie o siebie może jednak przynieść zdumiewające wręcz efekty, jeśli tylko zachowa się w tym odpowiedni umiar.

Na pewno warto dbać o zachowanie szczupłej sylwetki. Nie tylko wygląda to atrakcyjnie, ale jest też bardzo zdrowe. Osoby szczupłe nie mają chociażby tak dużych problemów ze stawami i krążeniem, jak osoby z nadwagą i otyłe. W walkę o szczupłą sylwetkę trzeba jednak z wiekiem wkładać coraz więcej energii, ponieważ metabolizm staje się coraz wolniejszy. Dla kobiet trudny jest też okres ciąży i czas po porodzie, kiedy naturalną koleją rzeczy przybierają na wadze. Doskonałym sposobem, żeby odzyskać dawną figurę, może okazać się w ich przypadku trening personalny. Trener osobisty doskonale oceni możliwości swojej klientki, przygotuje program dietetyczny oraz odpowiedni zestaw ćwiczeń, który pozwoli pozbyć się nadprogramowych kilogramów i wymodelować sylwetkę.

Trener personalny prawdopodobnie najlepiej też zmotywuje do pracy osoby, które mają w sobie mało samozaparcia i wiary w siebie. Trener osobisty zajęcia prowadzi głównie w większych miastach. Bez trudu 
można znaleźć go chociażby w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Trening personalny zaś trwa najczęściej kilka tygodni. Ten czas wytężonej pracy zwykle wystarcza, żeby osiągnąć zamierzony cel i cieszyć się piękną, zdrową i przede wszystkim szczupłą sylwetką.

---
Polecamy - profesjonalny trener osobisty Kraków
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Translate

Popularne posty

Obserwatorzy